هر آنچه امکانات در مرکز شهر برای زندگی سالم و شاد دنبال می کنید در محیط آرام ساحلی دور از شلوغی شهر در پروژه ما هست !

اجازه دهید بوی دریا هر روز شما را همراه با فضاهای باز، باغ های بزرگ، بالکن ها و تراس های بزرگ و با منظره های ساحلی همراهی کند. بگذارید سلامتی روح و جسمتان در زندگی سالم با مناطق ورزشی جامع از 30 کیلومتری خط ساحلی تا آبگرم، از استخر تا زمین تنیس، از تناسب اندام بزرگسالان تا مراکز تناسب اندام کودکانتان باشد.

اجازه دهید با استفاده از برنامهGood Life Assistant، از سیستم خانه هوشمند گرفته تا انتقال فرودگاهی، از داروخانه تا خرید مواد غذایی، زندگی شما آسان تر شود. بگذارید با رستورانهایش با طعم های منحصر به فرد از غذاهای ترکی و جهانی، کافه های بوتیک، استخرهای روباز و سرپوشیده، منظره باشکوه دریا و بوی ید هر روز در تعطیلات به نظر برسید.

درهای یک زندگی هیجان انگیز را با چشم انداز دل انگیز إستانبول، فرصت های ممتازی که به ساکنانش ارائه می دهد و مرکز فرهنگ و هنر باز کنید. شما خاطرات دلپذیری را در کنار خانواده خود به ارمغان می اورید در حالی که باغ های با چشم انداز بزرگ و میدان های وسیع بیش از 120،000 گونه گیاهی و سر سبز مرتب شده اند، شما را به تنفس هوای پاک دعوت می کند.

پیاده روی و دوچرخه سواری 30 کیلومتری، استخر سرپوشیده یا روباز و امکانات ورزشی و اجتماعی باشگاه در ساحل، سلامتی، انرژی و فعالیت را به زندگی شما می افزاید. به لطف موقعیت منحصر به فرد با بزرگراه، ایستگاه مارمارای و اسکله دریایی ، می توانید زمان بیشتری را با عزیزان خود بگذرانید.

 

مزیت پروژه ما برای متقاضیان

  • با اقساط ۳۶ ماهه بدون افزایش قیمت
  • با نازلترین پیش پرداختی
  • با لوازم لوکس و برندهای معتبر خانه
  • قابل معاوضه با ملک در ایران
  • سرمایه گذاری مطمئن با سوداوری تضمینی

برای اطلاعات و درخواست چکار باید بکنم

برای جلسه ی حضوری در شرکت

آدرس: آنکارا-چانکایا- خیابان مشروطیت-ساختمان شماره ۵-واحد ۱۱

ADERSS:Meşrutiyet, Meşrutiyet Cd. No:5 D:11, 06420 Çankaya/Ankara

مشاوره آنلاین روی ایکون کلیک کنید