لاتاری آمریکا( Lottery USA) 2024

ارسال شده در: اخبار | 0

برای گرفتن ویزای اقامتی آمریکا روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از این روش ها نیازمند طی کردن مراحل طولانی و سخت و هزینه های زیاد میباشد، اما در کنار همه این ها دولت آمریکا ارزان ترین روش مهاجرت را به این کشور تعبیه کرده است .

دولت آمریکا از سال ۱۹۹۰ تا به حال هر ساله به تعدادی از این افراد با شرائط خیلی منحصر به فرد و رایگان اجازه میدهد تا به صورت شانسی انتخاب شده و اقامت این کشور را داشته باشند و همین موضوع باعث شده است  تاافراد زیادی هر سال با ثبت نام در این قرعه کشی شانسشان  را برای یک زندگی رویایی در کشوری که بزرگ ترین قدرت دنیا حساب میشود، امتحان کنند و مسیر زندگیشان  به سمت و سوی متفاوتی سوق بدهند.

لاتاری در واقع راحت ترین و ارزون ترین راه برای گرفتن اقامت قانونی و دائمی آمریکاست که هر ساله در ماه اکتبر شروع میشه و تا نوامبر هم ادامه دارد. این شرایط به دستور کنگره آمریکا بنا شد برای مهاجران این امکان رو فراهم کرد تا از هر نقطه از دنیا بتوانند برای زندگی به آمریکا بیایند. فرد برنده با داشتن صلاحیت لازم طبق شروطی که در ادامه  اشاره می شود، می تواند برای همسر و فرزندان که موقع ثبت نام لاتاری کمتر از ۲۱ سال سن داشته اند ویزا بگیرند و با خانواده به آمریکا مهاجرت کنند.

 

شرایط شرکت در لاتاری

برای شرکت در لاتاری تنها دو شرط ساده وجود دارد؛

  •  شما باید متولد یکی از کشور های مجاز به ثبت نام در لاتاری باشید که خوشبختانه این موضوع در مورد ایران صدق می کنه. اما مثلا کشور هایی مثل روسیه، چین و بریتانیا مجاز به شرکت در لاتاری نیستند و در مورد اون ها قوانین جدایی وجود دارد.
  • موضوع بعدی اینه که فردی که در لاتاری شرکت می کند باید حداقل مدرک دیپلم داشته باشد و این موضوع رو هم باید ذکر کرد که مدرک فنی حرفه ای توی ایران برای شرکت در لاتاری قابل قبول نیست و فرد احتیاج دارد تا مدارک دانشگاهی داشته باشد. اما در مورد افرادی که مدرک زیر دیپلم دارند  قوانین جایگزینی وجود دارد ( داشتن ۲ سال سابقه کار در مدت ۵ سال گذشته است که باید از مشاغل خاصی که لیست آنهادر وب سایت اداره کار ایالات متحده آمریکا ثبت شده است)
مطالب مفيد  مهاجرت به آلمان از طریق کار در سال 2024

افرادی که در کشور هایی به دنیا آمدند که جز کشور های مجاز به ثبت نام در لاتاری نیستند می توانند از طریق همسرشان که در یک کشور مجاز به دنیا آمده اقدام کنند و از طریق همسر گرین کارت آمریکا رو بگیرند.

برنده شدن در لاتاری چه مزایایی دارد؟

مهم ترین و اساسی ترین موضوعی که لاتاری دارد می توانید به صورت رایگان گرین کارت آمریکا و ویزای اقامت را در این کشور رو به دست بیاورید. افرادی که برنده لاتاری میشوند می توانند به همراه خانواده از تحصیلات رایگان برخوردار بشوند، این افراد و اعضای خانواده آنها می توانند در این کشور کار کرده و در آمریکا استخدام شوند، در هر ایالتی که دوست دارند زندگی کنند و ملک بخرند. در واقع لاتاری ارزان ترین و کوتاه ترین مسیر برای مهاجرت به آمریکاست که از زمان ثبت نام تا دریافت ویزا حدود یک تا دو سال طول میکشد،یکی دیگه از مزایای برنده شدن لاتاری اینه که می توانید بدون اینکه مدرک زبان داشته باشید به این کشور برید و بعد از ورودتون به آمریکا مثل یک شهروند آمریکایی از مزایای شهروندی، کمک های دولتی مثل هزینه غذا و بیمه رایگان هم استفاده کنید و با دریافت اقامت دائم آمریکا بعد از ۵ سال می تونید پاسپورت آمریکایی دریافت کنید.

جهت ثبت نام لاتاری و اطلاعات بیشتر از طریق کارشناسان شرکت اقدام نمایید.

شانس فقط یکبار در خانه آدم را میزند…