شرایط اخذ ویزای ایتالیا 2024

ارسال شده در: اخبار | 0

به طور رسمی جمهوری ایتالیا، در شبه جزیره ایتالیا در جنوب اروپا واقع شده است. قلمرو ایتالیا شامل دو جزیره بزرگ دریای مدیترانه، سیسیل و ساردینیا است. پایتخت این کشور رم است و توسط یک جمهوری قانون اساسی پارلمانی واحد اداره می شود. جمهوری در 2 ژوئن 1946 در ایتالیا اعلام شد. زبان مورد استفاده ایتالیایی و واحد پول مورد استفاده یورو است.

انواع ویزای ایتالیا:

جمهوری ایتالیا روش های ویزا را بر اساس هدف و مدت سفر به دسته هایی تقسیم کرده است. انواع ویزای ایتالیا عبارتند از:

  • ویزای توریستی ایتالیا
  • ویزای بازدید خانوادگی ایتالیا
  • ویزای تجاری ایتالیا
  • ویزای اقامت ایتالیا
  • ویزای کار ایتالیا

چگونه برای ویزای ایتالیا اقدام کنیم؟

پس از تکمیل مدارک درخواست، باید برای سفر کوتاه مدت خود (رسمی، توریستی، تجاری، آموزشی، درمانی، ویزیت) برای ویزای شینگن ایتالیا به کنسولگری ایتالیا مراجعه کنند. برای سفرهای بیش از 90 روز، درخواست ویزای بلند مدت ملی ایتالیا مورد نیاز است.

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای ایتالیا

پاسپورت: فردی که برای ویزای ایتالیا اقدام می کند باید حداقل 3 ماه پس از تاریخ انقضای پاسپورت خود بماند و نباید بیش از 10 سال سن داشته باشد. علاوه بر این، پاسپورت شما باید حداقل 2 صفحه خالی داشته باشد.

فرم درخواست ویزای ایتالیا: فرم درخواست ویزا باید توسط شخصی که به ایتالیا سفر می کند به درستی و کامل پر شود و با امضا تهیه شود.

فتوکپی کارت شناسایی: یک کپی از شناسنامه که در پشت و روی آن گرفته شده است.

عکس: عکس باید به صورت بیومتریک، در اندازه 3.5 در 4.5 باشد، پس زمینه باید سفید باشد، به وضوح ویژگی های صورت شما را نشان دهد و باید در 3 ماه گذشته از متقاضی ویزا گرفته شده باشد.

مطالب مفيد  بیمه مسافرتی چیست؟

بیمه سلامت مسافرتی: داشتن بیمه نامه سلامت مسافرتی شینگن با پوشش 30.000 یورو برای پوشش تاریخ هایی که به ایتالیا سفر خواهید کرد الزامی است.

رزرو بلیط: اسنادی که اطلاعات رزرو رفت و برگشت را در مورد وسیله نقلیه ای که متقاضی در سفر به ایتالیا برای حمل و نقل استفاده می کند نشان می دهد.

رزرو هتل: سندی که نشان دهنده رزرو، آدرس و اطلاعات تماس مکانی است که فرد متقاضی ویزا در برنامه سفر ایتالیا اقامت خواهد کرد.

صورتحساب بانکی: سند صورت حساب امضا شده ای که حداقل فعالیت 3 ماهه حساب بانکی فعلی شما نشان دهد.

فیش حقوق: تفکیک حرکات 4 ماهه آخر حساب حقوق شخصی که برای ویزا ایتالیا اقدام می کند.

نامه کارفرما: درخواست درخواست ویزا که توسط امضاء کننده مجاز شرکتی که متقاضی در آن کار می کند و با مهر تنظیم شده است..

(پشنهاد ما برای شما این است برای اطلاعات واضح در مورد مدارک برای درخواست ویزا با گروه مشاورین شرکت آنکاتور به تماس شوید تا با شما همکاری نمایم )

ویزای ایتالیا چند روز طول می کشد؟

مشروط بر اینکه قصد سفر به ایتالیا را دارید تمامی مدارک لازم را به طور صحیح و کامل ارائه دهند، روند درخواست ویزا تقریباً 7 تا 10 روز کاری به طول می انجامد. با توجه به مشکلاتی مانند مفقود شدن اسنادی که ممکن است در مراحل ویزا رخ دهد، توصیه می کنیم که تقریباً 30 روز قبل از تاریخ هایی که برنامه سفر خود را تنظیم می کنید درخواست دهید.

با ما در ارتباط باشید.

4224 780 535 (+90)

مطالب مفيد  ویزای دوره های کارآموزی آلمان(Ausbildung) از ترکیه

www.anktour.com

آدرس:

Kızılay, Meşrutiyet Cd. No:5 D:11, 06420 Cankaya/Ankara