ایجاد پرونده قوی برای دریافت ویزای کانادا

ارسال شده در: اخبار | 0

به عنوان یک شهروند خارجی که قصد سفر به کانادا دارید، قبل از اینکه بتوانید به کانادا سفر کنید باید با موفقیت برای ویزای اقامت موقت (TRV) که در غیر این صورت به عنوان ویزای بازدیدکننده (توریستی) شناخته می شود، درخواست دهید.

ویزای اقامت موقت (TRV) سندی است که به اتباع خارجی اجازه ورود به کانادا را می دهد. برای کارگران موقت، دانشجویان و گردشگران مناسب است اما از آنجایی که برنامه های ویزای اقامت موقت (TRV) در ابتدا می توانند نسبتاً ساده به نظر برسند، بسیاری از متقاضیان به اشتباه جدیت آن را نادیده می گیرند و اطلاعات یا اسناد ضروری را شامل نمی شوند. این افراد به طور ناخواسته شانس خود را برای ورود به کانادا برای تعطیلات، سفر تحصیلی یا ملاقات خانوادگی خراب می کنند.

برای ارسال یک درخواست قوی، این نکات مهم را دنبال کنید:

 1. اثبات ترک خاک کانادا بعد از اتمام مدت زمان ویزا

یکی از مهم ترین عواملی که باید در نظر گرفت این است که ویزای اقامت موقت (TRV) یک ویزای موقت است بنابراین افسری که درخواست شما را پردازش می کند باید متقاعد شود که بازدید و سفر شما به کشور کانادا موقتی است. افسران مهاجرت ممکن است در حال داشتن دلیل قانع کننده یا مشکوک بودن به هدف واقعی شما از سفر به کانادا داشته باشند ویزای شما را رد کنند.

بسیار مهم است که مدرکی ارائه دهید که نشان دهد روابط کافی با کشور خود دارید تا اطمینان حاصل کنید که بعد از انتهای مدت ویزای مورد نظر خود خاک کشور کانادا را ترک کنید. افسران مهاجرت باید باور داشته باشند که شما تعهدات یا ارتباطات شخصی در خارج از کانادا دارید.

 1. داشتن سوابق سفر به کشورهای معتبر (سفر در حوزه شینگن کمتر از 5 سال گذشته)
مطالب مفيد  تغییرات جدید اقامت ترکیه از طریق خرید ملک 16 اکتبر 2023

تاریخچه سفر مهم است زیرا از این طریق افسر ویزا می داند که متقاضی در کشوری که از آن بازدید کرده است بیش از حد اقامت نداشته است و این نیز ثابت می کند که متقاضی توانایی مالی برای سفر دارد. برخی از متقاضیان دارای شرایط مناسب حتی بدون سابقه سفر به شرطی که وابستگی آنها با کشور خود (شغل، خانواده، دارایی) قوی باشد و هدف آنها از سفر معتبر باشد، ویزا اعطا می شود.

 1. داشتن مدارک شغلی معتبر و بیزینسی

یکی دیگر از گام های کلیدی در درخواست ویزای شما، تاییدیه شغل شماست. اگر تعطیلات را به دور از محل کار رزرو کرده اید، کارفرمای شما باید اعلام کند که به شما اجازه مرخصی داده است و انتظار دارد که در تاریخ معینی به کار خود برگردید. و در صورت داشتن کسب و کار ارائه مدارک مربوطه.

 1. ارائه مدارک مالی مناسب بر حسب دوره زمانی درخواست ویزا

یکی از موارد های مهم در تکمیل پرونده ویزا ارائه مدرک مالی قوی و قدرت تامین مالی خود در دوران که در کشور مقصد سپری خواهید کرد (که شرکت آنکاتور میتواند در این زمینه ضعف های تمکن مالی شما را برطرف کند). شما باید مدارکی ارائه دهید که نشان دهد می توانید از نظر مالی از خود و اعضای خانواده که ممکن است در طول مدت اقامت خود در کانادا با شما باشند حمایت مالی کنید. از جمله مدارک مهم:

 • اظهارات بانکی
 • نامه استخدامی که نشان دهنده داشتن درآمد سالانه شما
 • مدرکی دال بر درآمد میزبان کانادایی یا عضو خانواده شما (در حال وجود)

یکی دیگر از نکات مهم و موثر بر نتیجه ویزا ارائه فهرست برنامه سفر روزانه خود که شامل:

 • رویدادهایی که درباره آنها تحقیق کرده اید و قصد شرکت در آنها را دارید
 • نام و آدرس دوستان یا اعضای خانواده که با آنها وقت خواهید گذراند
 • مکان هایی که قصد بازدید از آنها را دارید
 • رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • رزرو هتل یا داشتن مکانی برای مدت اقامت خود در کانادا
مطالب مفيد  درخواست ویزای شینگن یا هر گونه ویزای من از ترکیه رد شد - چه کاری می توانم انجام دهم؟

این اطلاعات به افسر مهاجرت نشان می دهد که شما سفر خود را به کانادا با جزئیات دقیق برنامه ریزی کرده اید.

 1. داشتن دعوتنامه از خویشاوندان یا دوستان دارای شهروندی یا اقامت کانادا

برگه دعوتنامه به کانادا نامه ای است که توسط یک شرکت یا یکی فرد از خویشاوندان خود یا شهروند یا مقیم دائم کانادا صادر می شود و از شما دعوت می کند تا از آنها در کانادا دیدن کنید. این به سازمان IRCC کمک می کند تا درخواست ویزای اقامت موقت (TRV)(ویزای بازدیدکننده) شما را هنگام ارسال دعوت نامه ارزیابی کند، زیرا این نامه به آنها کمک می کند تا دلیل آمدن شما، محل اقامت شما را درک کنند و هنگامی که در کانادا هستید از حمایت مالی و اجتماعی برخوردار خواهید شد. شرکت آنکاتور در این راستا میتواند به شما کمک کند که دعوتنامه معتبری از کانادا داشته باشید.

دعوت نامه تضمینی برای ویزای کانادا نیست، بلکه به تقویت پرونده شما کمک می کند. در نهایت، افسر مهاجرتی که به پرونده شما دسترسی پیدا می کند، درخواست و مدارک پشتیبان شما را به طور کامل طبق مقررات مهاجرتی کانادا بررسی می کند و سپس به تصمیم می رسد.

 1. زمان پردازش ویزا را با دقت در نظر بگیرید

بسیار مهم است که از قبل برنامه ریزی کنید و مدت زمان های طولانی احتمالی پردازش ویزا را قبل از درخواست در ذهن داشته باشید.

زمان پردازش ویزا در اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) بر اساس دفاتر ویزای کشورهای مختلف متفاوت است. (که شرکت آنکاتور واقع در شهر آنکارا با ارائه مدارک قوی و معتبر سعی بر کوتاه کردن مدت زمان پردازش ویزای شما خواهد کرد) شما می‌توانید زمان‌های پردازش را در وب‌سایت (IRCC) بررسی کنید و نوع برنامه‌ای را که می‌خواهید ارسال کنید و از کجا درخواست دهید را انتخاب کنید تا بتوانید بازه زمانی مورد انتظار را چک کنید. قبل از درخواست، برای انتظارهای طولانی احتمالی آماده باشید تا مطمئن شوید که زمان کافی برای تکمیل و ارسال درخواست خود دارید.

مطالب مفيد  اقامت از طریق سرمایه گذاری در مونته نگرو 2024

مدت اعتبار ویزای بازدیدکنندگان چقدر است؟

ویزای اقامت موقت (TRV) ها معمولا به مدت 10 سال اعتبار دارند، اما هر بازدید به مدت شش ماه محدود می باشد.

اکثر بازدیدکنندگان می توانند به مدت شش ماه کامل در کانادا بمانند، اما افسران خدمات مرزی در بندر ورودی و فرودگاه ممکن است به شما اجازه اقامت بیشتر یا کمتر از شش ماه را بدهند. آنها تاریخی که باید تا آن زمان کانادا را ترک کنید در گذرنامه شما قرار می دهند و همچنین ممکن است یک سابقه بازدید کننده به شما ارائه دهند که حاوی این تاریخ نیز باشد.

در شرکت مهاجرتی آنکاتور، ما وکلای باتجربه در زمینه مهاجرت هستیم که گام به گام در طول پروسه کاری ویزای شما همراهتان خواهیم بود. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم پروند و مدارک بسیار قوی را ارسال کنید که با انتظارات افسران و معیارهای اساسی کشور کانادا مطابقت دشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما، لطفاً همین امروز با تیم ما تماس بگیرید.

 

با ما در ارتباط باشید.

4224 780 535 (+90)

www.anktour.com

آدرس:

Kızılay, Meşrutiyet Cd. No:5 D:11, 06420 Cankaya/Ankara